İyi bir uyku için
UYKUYA DAVET

Tüm ürünlerde zam yok! 2018 fiyatlarına Yatak, Başlık, Baza, Metal ve Uyku Mobilyalarında ek net %40 indirim, 2019 yeni koleksiyon ürünleri net %50 lansman indimi, Yastık, Yorgan ve Alezlerde %70’e varan indirimler İDAŞ Satış Noktalarında sizleri bekliyor.

Üstelik Devlet Desteği %10 KDV avantajı yatak, başlık, baza, metal ve uyku mobilyaları, setler, karyolalarda devam ediyor.


2019 Koleksiyonu Yeni Ürünler
Luna Yatak
Serenade Yatak
Multi Touch Yatak
Brillant Yatak

Levantine Başlık
Anatolia Başlık
Dante Başlık
Lucca Başlık

Polo Sandıklı Baza

Carmen Köşe Koltuk
Leo Yataklı Kanepe
Diego Yataklı Kanepe
Victory Yataklı Kanepe

Katlanır Yatak
Yavrulu Yatak

Uykuya Davet Kampanyası: 15 Ocak-28 Şubat 2019 tarihleri arasında geçerlidir. Tüm ürün gruplarına net %40, tekstil grubunda %70'e varan indirimler geçerli olup, lansman ürünlerinde net %50 indirim uygulanacaktır. Yatak, başlık, baza ve mobilya ürün gruplarında KDV oranı %8 geçerlidir. Kampanyalar birbirleri ile birleştirilemez. İDAŞ, ürünlerin görünüm ve özelliklerinde önceden belirtmeksizin değişiklik yapma hakkına sahiptir. Fiyatlar, tavsiye edilen perakende fiyatlarıdır. İDAŞ, web sitesinde yer alan fiyatları haber vermeksizin değiştirme hakkına sahiptir. Tipografik hatalardan kaynaklanan yanlışlıklar İDAŞ için bağlayıcı değildir. Kampanya ürünleri, üretim ve stok imkanları ile sınırlı olup belirtilen fiyatlar TL cinsindendir. Fiyatlarımıza KDV dahildir.