İDAŞ’tan iyi bir uyku için,
Yatak, başlık ve sandıklı bazadan oluşan
Muhteşem Üçlü Handy Set!

Rahat, kesintisiz ve dinlendirici bir uyku için gereken her şeye sahip.

Handy yatağın konforlu üst katmanları, vücudun doğal boşluklarını doldurarak masaj hissi uyandırırcasına bir uyku yüzeyi sunuyor. Örgü kumaşı sayesinde hava sirkülasyonu sağlayarak terlemeyi azaltmaya yardımcı oluyor, küf ve istenmeyen koku oluşumunu engelliyor. Çift taraflı kullanılabilen Handy yatak, her iki yüzeyinde de alıştığınız rahatlığı ve sunduğu ilk günkü konforu uzun yıllar korurken kimyasaldan arındırılmış özel SALTEKS-Free Chemical elyaf dolgusu ile bakteri ve mite oluşumunu önlüyor, hijyenik bir uyku deneyimi vaat ediyor.
Handy başlık ve sandıklı baza set, geniş iç hacmi ile bir çok fazlalık eşyanızı saklamanıza imkan tanıyor. Dayanıklı metal aksamı, ağır yükleri taşıyabilen kırılmaya karşı dirençli alt ve üst ahşap konstrüksiyonu ve güvenli amortisör sistemi sayesinde kolaylıkla açılıp kapanabiliyor. Konforlu ve dolgun yapısıyla uyku öncesi bir şeyler okuma veya televizyon izleme alışkanlığı olanlar için de ideal. Hem öğrenciler hem ebeveynleri için fonksiyonel ve ekonomik bir çözüm. Sağlıklı uyku deneyiminin anahtarı, muhteşem üçlü Handy Set, tüm İDAŞ mağazalarında sizi bekliyor.
Ölçü Perakende Satış Fiyatı
HANDY Set 90x190 cm 1.790 TL
HANDY Set 100x200 cm 1.990 TL
HANDY Set 120x200 cm 2.290 TL
HANDY Set 150x200 cm 2.790 TL
HANDY Set 160x200 cm 2.890 TL


HANDY Set: Yatak + Başlık + Sandıklı Baza'dan oluşmaktadır. Ürün tek renktir ve baza ayakları ahşap görünümlüdür. Üretim ve stok imkanları ile sınırlıdır. İDAŞ, ürünlerin görünüm ve özelliklerinde önceden belirtmeksizin değişiklik yapma hakkına sahiptir. İDAŞ, web sitesinde yer alan fiyatları haber vermeksizin değiştirme hakkına sahiptir. Baskı ve tipografik hatalardan kaynaklanan yanlışlıklar İDAŞ için bağlayıcı değildir. Fiyatlar, tavsiye edilen perakende satış fiyatı olup TL cinsindendir. Fiyatlara %18 KDV dahildir.