İYİ BİR UYKU ŞİMDİ HERZAMANKİNDEN DAHA DEĞERLİ.

LANSMAN ÜRÜNLERİNDE %50 İNDİRİM.


Lansman Ürünleri:
Venüs Yatak
Daphne Başlık
Karya Başlık
Self Başlık
Cross Başlık
Nil Başlık
Horizon Başlık
Flat Başlık
Arya Sandıklı Baza
Lara Sandıklı Baza
Helin Sandıklı Baza
Asena Sandıklı Baza
Flora Set
Rosa Set
Nergis Set
Medusa
Maya Tekli
Maya İkili
Dublo
Tara
Amon
Visco Air Slim
Visco Aloe Vera
Latex Air

2019 Fyatlarıyla Uykuya Davet Kampanyası: Bebek yatakları dahil tüm yatak, baza, baslık, karyola, set, mobilya ve tamamlayıcı ürünlerde net %45, beyaz tekstil ve yatak pedleri gruplarında net %50, nevresimlerde net %25 indirim, lansman ürünleri kapsamındaki yatak, baza, baslık, karyola ve tekstil ürünlerinde net %50 indirim, 16 Mart 2020 - 30 Nisan 2020 tarihleri arasında geçerlidir. Aynı tarihlerde tüm alışverişlerde, nakit alımlarda %7 ilave indirim hakkı kazanılır.

Kampanya ürünleri üretim ve stok imkanlarıyla sınırlıdır. Baslık, baza, karyola, set ve mobilya kategorilerinde fiyatlar standart kumaş askısı dahilinde olup, alternatif döşeme seçenekleri için satış noktasına başvurabilirsiniz. IDAS ürünlerin görünüm ve özelliklerinde önceden belirtmeksizin degisiklik yapma hakkına sahiptir. IDAS web sitesinde yer alan fiyatları haber vermeksizin değiştirme hakkına sahiptir.Baskı ve tipografik hatalardan kaynaklanan yanlışlıklar IDAS için bağlayıcı degildir. Fiyatlar tavsiye edilen perakende satış fiyatları olup TL cinsindendir. Fiyatlara; yatak, baza, baslık, karyola, mobilya, beyaz tekstil ve renkli tekstil ürün gruplarında %8 KDV dahildir.

*12 ay vadeli alımlarda uygulanan taksit seçenegi, anlasmalı Yapı Kredi World Kart için geçerlidir. Alternatif kart seçeneklerine vade uygulaması ve 18 taksit seçenekleri için ilgili satış noktalarından bilgi alınabilir.