UYKUNUN STARI İDAŞ’LA
Kışa Hazırlık Değiştirme Kampanyası


Tüm Ürünlerde %50’ye varan indirimler
Fırsat Ürünlerinde ilave %20’ye varan fiyat avantajı

Markası ne olursa olsun eski yatak, baza ve başlığınızı evinizden alıyor, yepyeni bir İdaş Starı ile
değiştiriyoruz. Üstelik seçili ürünlerde ekim ayı fırsatı %20’ye varan ekstra fiyat avantajı İdaş mağazalarında
sizleri bekliyor.

Fırsat Ürünleri:
Model Fırsat Ürünü Avantajı
Smart Comfort
Beauty
Crystal
Quantum

İlave %20

Kışa Hazırlık Değiştirme Kampanyası: Bebek yatakları dahil tüm yataklarda, başlık, baza, set, mobilya ve tamamlayıcı ürünlerde net %40, beyaz tekstil ve yatak pedleri gruplarında %50, nevresimlerde ise net %30 indirim 1 Kasım - 31 Aralık 2019 tarihleri arasında geçerlidir. Fırsat ürünleri avantajı Smart Comfort, Beauty, Quantum ve Crystal yatak modelleri için %40 indirimli peşin satış fiyatına ek %20 indirim uygulanır. Tüm alışverişlerde nakit alımlarda %10 ek indirim hakkı kazanılır. Kampanya ürünleri, üretim ve stok imkanları ile sınırlıdır. Başlık, baza, set, mobilya kategorilerinde fiyatlar standart kumaş askısı dahilinde olup alternatif döşeme seçenekleri için satış noktasına başvurabilirsiniz.

İDAŞ, ürünlerin görünüm ve özelliklerinde önceden belirtmeksizin değişiklik yapma hakkına sahiptir. İDAŞ, web sitesinde yer alan fiyatları haber vermeksizin değiştirme hakkına sahiptir. Baskı ve tipografik hatalardan kaynaklanan yanlışlıklar İDAŞ için bağlayıcı değildir. Fiyatlar, tavsiye edilen perakende satış fiyatı olup TL cinsindendir. Fiyatlara yatak, yatak pedleri, başlık, baza, set ve mobilyalarda %18, beyaz tekstil ve renkli tekstil ürün gruplarında %8 KDV dahildir.

*12 ay vadeli alımlarda uygulanan taksit seçeneği anlaşmalı Yapı Kredi World Kart için geçerlidir. Alternatif kart seçeneklerine vade uygulaması ve 18 taksit seçenekleri için ilgili satış noktasından bilgi alınabilir.