HANDY yatak, sandıklı baza ve başlıktan oluşan 3’lü set 1.490 TL’den başlayan fiyatlarla.

HANDY Yatak

İyi bir uyku ve daha fazlası
Rahat, kesintisiz ve dinlendirici bir uyku için...
yataktan daha başka ne beklenebilir ki?

HANDY yatağın yumuşak üst katmanları vücudun doğal boşluklarını doldurarak masaj hissi uyandırırcasına bir uyku yüzeyi sunar.
Üstelik örgü kumaşı sayesinde hava sirkülasyonu sağlayarak terlemeyi azaltmaya yardımcı olur, küf ve istenmeyen koku oluşumunu engeller. Uyku süresince kaybedilen sıvı sebebiyle yatak yüzeyinde oluşan nem ve buna bağlı yaşanan ısı kaybı dengeleyerek uyku konforu arttırır.
HANDY yatak, klasik yay sistemlerinden Bonnel Yay ile geliştirilmiştir. Böylelikle vücudun ihtiyaç duyduğu ideal desteği sağlar. Çift taraflı kullanılabilen HANDY yatak, her iki yüzeyinde de alıştığınız rahatlığı ve sunduğu ilk günkü konforu uzun yıllar korur.
Kimyasaldan arındırılmış özel SALTEKS-Free Chemical elyaf dolgusu ile bakteri ve mite oluşumunu önler, hijyenik bir uyku deneyimi vaad eder.

HANDY Başlık ve Sandıklı Baza

Daha geniş hacim,
Daha çok mutluluk

Fazlalıkları saklamak için ideal alanlar...

HANDY sandıklı baza geniş iç hacmi ile bir çok fazlalık eşyanızı saklamanıza imkan tanır, yaşam alanınız size kalır. Metal aksamı sayesinde dayanıklı ve güvenli amortisör sistemi sayesinde kolaylıkla açılıp kapanabilir.
HANDY başlık, uyku öncesi birşeyler okuma veya tv izleme alışkanlığı olanlar için yumuşak ve dolgun yapıdadır.
Farklı renk seçenekleri ile HANDY 3'lü set, yatak odanızın dekorasyonunu destekler.

Renk Alternatiflerini incelemek için İdaş satış noktaları’na bekliyoruz.

ÖLÇÜ EYLÜL FIRSATI
Kampanyalı Fiyat
12 TAKSİT
90x190 cm 1.490 124,2
100x200 cm 1.590 132,5
120x200 cm 1.890 157,5
150x200 cm 2.550 212,5
160x200 cm 2.590 215,8

HANDY 3'lü set kampanyası 5.Eylül-30.Eylül 2018 tarihleri arasında geçerlidir. Kampanya seçili renkler için geçerli olup, her bir HANDY 3'lü SET yatak, sandıklı baza ve başlıktan oluşmaktadır. İDAŞ, ürünlerin görünüm ve özelliklerinde önceden belirtmeksizin değişiklik yapma hakkına sahiptir. Bu broşürde yer alan fiyatlar tavsiye edilen fiyatlardır. İDAŞ, web sitesinde yer alan fiyatları haber vermeksizin değiştirme hakkına sahiptir. Baskı ve tipografik hatalardan kaynaklanan yanlışlıklar İDAŞ için bağlayıcı değildir. Kampanya ürünleri, üretim ve stok imkanları ile sınırlı olup belirtilen fiyatlar TL cinsindendir. Fiyatlarımıza %18 KDV dahildir.